Питання - Відповіді


Перевірити стан рахунку Ви можете в особистому кабінеті у розділі “Інформація про користувача” у полі “Депозит”. Послуга інтернету буде надаватись при балансі 0 і більше.

Ніяких обмежень окрім швидкості вибраного тарифного плану немає.

Так, послуга надається. Для замовлення послуги зверніться за телефонами технічної пітримки, або відділу оплат. Телефони вказані в розділі “Контакти“.

Розрахунковий період, протягом якого надається послуга – з 1-го по 1-е число кожного місяця. Абонентська плата стягується одним платежем щомісячно 1 числа до того моменту, поки послуга є активною. Для того, щоб призупинити надання послуги з будь-якої причини (відрядження, відпустка, тощо) Вам потрібно заздалегідь (до 1 числа) зателефонувати за номером відділу оплат (067-373-88-20).

Коли ми знаходимося у віртуальному просторі мережі інтернет, то часто інтернет «гальмує»: не завантажуються сайти, не програється відеокліп, або аудіозапис, постійні помилки і так далі. Не завжди проблеми зі швидкістю пов’язані із роботою провайдера. Давайте переглянемо можливі причини повільної роботи інтернету. Отже:

 • Налаштування Вашого комп’ютера. Справа в тому, що від цього залежить швидкодія роботи комп’ютера в мережі Інтернет. Програмне забезпечення та його налаштування для роботи з комп’ютером можуть загальмовувати роботу інтернету. Як приклад, можна згадати про такий додаток як Firewall. Він перевіряє всю інформацію, що приходить з мережі відповідно до певних правил. Його робота вимагає певних, іноді вагомих ресурсів системи, що в кінцевому підсумку може сильно вплинути на роботу інтернету.
 • Крім Firewall є програми, які працюють за принципом p2p. Це, наприклад, uTorrent, BitComet, eMule, P2P TV і так далі. Ці програми можуть працювати з великою кількістю сполук, однак багато сучасних операційних системи забороняють комп’ютеру встановлювати велику кількість з’єднань. Цей факт суттєво гальмує роботу інтернету.
 • Ще одна причина – це робота різного роду активних програм, які або віддають інформацію або приймають її. Як правило вони працюють у фоновому режимі, але незважаючи на це, вони займають потрібне для їх роботи число з’єднань. Таким чином, при одночасній роботі декількох програм ми отримуємо велику завантаженість з’єднань і ресурсів комп’ютера. У зв’язку з цим на проглядання сторінок залишається зовсім небагато сполук. В результаті ми отримуємо повільний інтернет.
 • Відкриття web-сторінки, яка містить в собі складні графічні рішення. Останнім часом багато сайтів використовують флеш-технології, які вимагають великих витрат ресурсів комп’ютера. Якщо на Вашому комп’ютері стоїть слабка відеокарта і мала кількість оперативної пам’яті, то при перегляді флеш-сайтів можуть виникати проблеми зі швидкістю їх завантаження.
 • Також на Вашому комп’ютері може бути встановлена велика кількість програм, які працюють в фоновому режимі, але не потребують з’єднанні з інтернетом. В такому випадку вони займають велику кількість ресурсів комп’ютера, і в результаті цього, залишається зовсім мало можливостей для швидкої роботи інтернет-браузера. Якщо Ви вважаєте, що деякі з цих програм Вам не потрібні, то краще їх видалити, або включати їх тільки тоді, коли це необхідно.
 • Одна з причин повільного інтернету – це неправильна робота антивірусних систем. Такі антивіруси як Касперський або EsetNOD32 можуть істотно впливати на швидкість роботи інтернету. Проте не рекомендується працювати в інтернеті без використання антивіруса, так як це може пошкодити ваш комп’ютер. Існують віруси, здатні вкрасти ваші особисті дані і навіть зламати системні пристрої комп’ютера. Суть проблеми в тому, що антивіруси можуть бути неправильно налаштовані, що сильно впливає на швидкість інтернет-з’єднання.
 • Також швидкість інтернету залежить і від іншої сторони. Якщо сайт, на якому Ви знаходитеся передає інформацію по низько швидкісним каналам у уникнення перевантаження, тоді Ви ніяк не зможете збільшити швидкість цього з’єднання. В даному випадку не варто переживати. Це залежить не від Вас. Ви можете відвідати сайт в той час, коли число його користувачів одно невисоким значенням.

В випадку втрати, або необхідності змінити пароль зателефонуйте за номером служби підтримки: 0673738821.

Літо – пора року, відома своєю високою грозовою активністю. Просимо звернути Вашу увагу на деякі особливості роботи в грозовий період.

Під час грозової активності на електричні локальні мережі діють електростатичні поля, поля незавершених хмарних розрядів, електромагнітні наведення, пов’язані зі струмом каналу блискавки і її відгалужень, струми, які розтікаються в землі через систему заземлень і потрапляють у ланцюги локальних мереж.

Небезпечні для електронних пристроїв напруги при розрядах блискавок знаходяться у всіх лініях комп’ютерних мереж. Це можуть бути лінії в офісі, будинку, квартирі, або повітряні лінії між будинками. Від дій блискавки не завжди застраховане навіть те обладнання, яке підключене до ліній, прокладених у підземних комунікаціях.

Основними видами впливів грозових імпульсів на локальне мережеве обладнання є:

 • Електростатичний вплив – пов’язаний з впливом електростатичних полів передгрозового періоду і незавершеного хмарного грозового розряду.
 • Електромагнітний вплив – пов’язаний з індукційним впливом каналу блискавки на мережеві кабелі при відстанях, порівнянних з довжиною каналу.
 • Гальванічний вплив – пов’язаний з розтіканням в землі струмів блискавки і частковим їх відгалуженням у ланцюги локальних мереж через систему заземлення.
 • Вплив струму блискавки – пов’язаний з прямим попаданням блискавки в кабель.

Безумовно, розряди блискавки матимуть значний вплив на роботу мережевого обладнання, тому при роботі в грозовий період пропонуємо Вам врахувати такі рекомендації:

 • не варто працювати за комп’ютером під час грози та навіть її наближення;
 • після закінчення роботи відключайте кабель з мережевої карти комп’ютера;
 • для збереження комп’ютера і монітора бажано висмикувати вилку з розетки 220V. Особливо це стосується системних блоків формату ATX, а також багатьох моніторів, в яких після автоматичного відключення по завершенні роботи блок живлення лишається в режимі очікування під напругою мережі 220V. Така обережність врятує Вашу техніку під час грози, або стрибків напруги в мережі.
 • імовірність виходу з ладу материнської плати набагато знижується, якщо встановити в комп’ютер окрему мережеву карту. Як показує практика, саме вона горить під дією розряду, а замінити мережеву карту набагато дешевше, ніж материнську плату.
 • починати роботу варто лише після повного закінчення грози.

Сподіваємось, що надані поради допоможуть Вам зберегти свою техніку під час періодів грозової активності.

Для того, щоб захиститись від шахраїв прийміть до уваги деякі рекомендації:

 • не вигадуйте прості паролі для доступу до Інтернету на зразок 123456, qwerty тощо;
 • використовуйте антивірусні програми;
 • не дозволяйте загальний доступ іншим абонентам до файлів чи папок;
 • не встановлюйте FTP клієнти на своєму комп’ютері для обміну файлами;
 • використовуйте тільки перевірене та надійне програмне забезпечення, або ж те, яке рекомендоване службою технічної підтримки;
 • ніколи та нікому не розголошуйте свої персональні дані (логін та пароль).

Слід знати, що тарифний план не може змінитись автоматично, в залежності від суми поповнення, а також частіше, ніж 1 раз на місяць. Для зміни тарифного плану зателефонуйте за номером служби підтримки (067-373-88-21), або відділу оплат (067-373-88-20).

Швидкість з’єднання – один з головних показників для користувача мережі Інтернет. Для перевірки швидкості натисніть тут, або перейдіть на сайт speedtest.netВсе, що Вам потрібно зробити – натиснути на кнопку, яка називається “Begin Test” (“Почати тест”). Програма запустить випробування Вашої швидкості завантаження. Як тільки буде виміряна швидкість завантаження (download), почнеться вимір швидкості відвантаження (upload) файлу. Як тільки вимір буде закінчено, Ви побачите результати.

Увага! Для коректного відображення вимірюваних показників прохання переконатися, що на момент вимірювання Ваше з’єднання не використовується іншими користувачами, а на комп’ютері не запущено ніяких інших застосувань, окрім браузера та службових компонентів ОС, оскільки вищезазначені фактори впливають на результати вимірювання, а також провести декілька вимірювань протягом доби для зменшення похибки вимірювань.

Важливо знати! Принцип дії тесту полягає у вимірюванні часу, який витрачається на завантаження з сервера маленького тестового файла: від моменту натискання кнопки “Тестувати” до моменту закінчення завантаження. Оскільки на виконання тесту впливає багато факторів, його результати слід сприймати виключно як орієнтовні.

Тест покаже занижену (по відношенню до тарифної) швидкість у таких випадках:

 • Ваш браузер повільно виконує команди, або просто невірно налаштований (стиснення, кешування, проксі-сервер).
 • Вашу смугу використовують програми, що працюють на Вашому комп’ютері (відбувається скачування, оновлення, включено skype, наявні віруси, хешуються відео, відкриті у браузері тощо).
 • Невірно налаштована, завантажена роботою або несправна операційна система, включена фільтрація трафіку в антивірусі.
 • Апаратні проблеми, що призводять до втрати пакетів даних (несправний мережевий адаптер, грозозахист, пошкоджено коннектор, кабель, тощо).
 • Перевантаження тестового сервера, магістральних каналів або обладнання провайдера.