Про нас


Інтернет-оператор «Радіо Нетворк» – компанія, що почала свою діяльність у 2012 році і має великий досвід у будівництві каналів зв’язку, та наданні послуг з доступу до глобальних інформаційних ресурсів всесвітньої мережі Інтернет.

Наші технології:

У своїй діяльності «Радіо Нетворк» використовує найновітніші технології, а саме технологію бездротового цифрового радіо зв’язку та волоконно-оптичні лінії зв’язку (ВОЛЗ).

Радіо зв’язок:

Як оператор безпровідних технологій у Львівській області «Радіо Нетворк» здійснює свою діяльність на підставі ліцензії «Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та інформатизації» на відповідний вид діяльності.

Покриття нашою мережею до 65% Львівської області та партнерська діяльність із іншими операторами надає фактично безмежні можливості для розвитку мереж на території області, зокрема доступ до віддалених об’єктів та надійні канали зв’язку в найбільш важкодоступних місцях.

Волоконно-оптичні технології зв’язку:

Для будівництва оптичних мереж наша компанія використовує волоконно-оптичну технологію GPON (GigabitPON) , що забезпечує багатофункціональний широкосмуговий доступ до Інтернету з якісним і надійним з’єднанням на безпрецедентно високих швидкостях – до 1 Гбіт/с. По одному оптоволоконному кабелю, проведеному безпосередньо до точки включення, користувач отримує послуги передачі даних з гарантованою якістю обслуговування.

Перспективи розвитку та можливості:

Сьогодні з впевненістю можна сказати, що компанія «Радіо Нетворк» не тільки йде в ногу з часом, але і багато в чому випереджує його, постійно розширюючи пакет послуг та сфери діяльності, здійснює модернізацію обладнання і працює над підвищенням якості послуг, а також знаходить комплексний підхід до вирішення задач, пов’язаних із Інтернет-послугами і телекомунікаціями.

Ми пропонуємо нашим користувачам зв’язок найвищої якості за оптимальними та доступними цінами як для фізичних, так і для юридичних осіб, рішення для домашнього користування та для корпоративного сегменту . Нашими клієнтами вже зараз є компанії та підприємства України, державні організації, банки, наукові та навчальні заклади, фірми та корпорації тощо.