Інструція по оплаті через систему EasyPay


EasyPay – це електронна система прийому платежів, яка дозволяє користувачам, здійснювати платежі за різного роду послугине відходячи від комп’ютера.  Оплату можна здійснювати як готівкою (через мережу терміналів), так і банківською картою.

Оплата послуги інтернету в електронному режимі банківською карткою.

1. Для початку Вам необхідно зайти на сайт EasyPay

2. У стрічці пошуку послуги введіть латинськими літерами “Radionetwork“, або українськими “Радіо Нетворк“. У випадаючому списку оберіть пункт “Сплата за послуги Радіо Нетворк (RadioNetwork)“, натиснувши на нього.

Також Ви можете знайти нашу компанію у списку провайдерів в категорії “Інтернет, ТБ і телефон

3. Введіть Ваш логін до інтернету.

4. Введіть суму, на яку бажаєте поповнити рахунок та натисніть на кнопку “Продовжити“.

5. Ще раз перевірте правильність введених даних (логін, сума коштів). У пункті “Ім’я” повинні відображатись прізвище, ім’я та по-батькові, на які було зареєстровано Ваш обліковий запис інтернету. У вкладці “Спосіб оплати” повинен бути обраний спосіб “Платіжна картка VISA/Mastercard“.

6. Введіть 16-значний номер Вашої платіжної картки, який зазначений на лицевому боці карти.

7. Введіть термін дії картки (місяць та рік), який також вказаний на лицевому боці.

8. Введіть 3-значний код верифікації (CVV2-код), що знаходиться на зворотній стороні платіжної карти та натисніть на кнопку “Сплатити“.

9. Введіть код безпеки з СМС-повідомлення для підтвердження платежу та натисніть на кнопку “Submit” (Відправити).

10. Якщо Ви все зробили правильно і платіж було проведено успішно, то Ви побачите таке повідомлення. При потребі Ви можете отримати квитанцію про оплату, натиснувши кнопку “Роздрукувати чек“.